Radyant - Aparey ile Fabrika Isıtma

DIŞ MEKAN ISITMA  ( RADYANT ISITMA)

Radyant gazlı dış mekan ısıtma sistemleri ile, kapalı, açık veya yarı açık alanların ekonomik bir şekilde ısıtılması mümkündür. Radyan gazlı dış mekan ısıtıcıları alternatif yöntemlere göre kullanım kolaylığı ve verimlilik açısından çok büyük avantajlar sağlar.

AKKAYA MÜHENDİSLİK olarak  Alanında Uzman , Tecrübeli Ekiplerimizle  İnegöl ve Çevresinde Yüzlerce Kafe, Lokanta , Depo , Restoran ve benzer işletmelerde açık alan ısıtma sitemi olan  Radyant gazlı ısıtma Sistemini Devreye Almış Bulunmaktayız.

Sitemiz üzerinden ücretsiz keşif talebinde bulunabilir veya bize telefonla ulaşabilirsiniz.

 

Aparey ile Fabrika veya Büyük Hacimli Yerlerin Isıtılması

 

Aparey, Sıcak Hava ihtiyacını karşılamak için atölye, spor salonu, garaj, hangar süpermarket ve fabrika ortamı gibi mekânlarda kullanılan cihazlardır. Günümüzde sıcak/soğuk hava ihtiyacını karşılamak için kullanılan apareylerin Fanlı, Doğalgazlı ve Elektrikli modelleri bulunmaktadır.

 

Sıcak Hava Apareyi Nedir?

Büyük hacimli ve ses faktörünün çok önemli olmadığı alanları ısıtmada kullanılan bir aparey türüdür. 

Galvaniz sacdan özel tasarlanmış kapakların birleşiminden oluşan sıcak hava apareyleri, yatırım ve işletim olarak uygun cihazlar olup bakımı kolaydır.

Sıcak hava apareyi başlıca avantajları; ekonomik olması, yüksek ısıtma kapasitelerine oranla kapladığı hacimlerin küçük olması ve kullanıcı dostu olmasıdır. Binanızdaki kalorifer tesisatından çekeceğiniz suyu, işletmenizdeki sıcak suyu veya buhar kazanından elde edilen buharı kullanarak pratik bir şekilde en ekonomik ısıtma yöntemini sağlamış olursunuz.

 

Doğalgazlı Sıcak Hava Apareyi

 

Sera, fabrika, cami, restoran, spor salonu ve toplantı salonu gibi mekânları ısıtmak için kullanılan bir aparey çeşididir. Isıtma veya sıcak hava akımına ihtiyaç duyulan büyük hacimli mekânlarda yüksek performans sergiler.

Dış ortam sıcaklığından bağımsız bir şekilde sıcak hava üreten ve ortamı ısıtan apareylerdir. Dış ortam sıcaklığının kaç derece olup olmadığı önemli değildir. Yüksek konforlu bir ısınma sağlar. Fanlı üfleme sistemi özelliği ile sıcak hava daha uzak mesafelere homojen bir şekilde iletilerek iklimlendirme yapılır.
 
Doğalgazlı sıcak hava apareyleri 21 mbar basınçla çalışmaktadır. Dâhili egzoz fanı, atık havanın dışarıya transferini sağlar. Rijid gövde tasarımı son derece dayanıklı yapıdadır. 7 farklı emniyet sistemine sahiptir. Bu emniyet sistemi ile güvenli bir kullanım sağlar. Geniş hacimli mekânlarda yüksek konforlu bir ısınma sağlar. Üfleme açısı ihtiyaca göre yukarı-aşağı yönlendirilebilen apareylerde konfor şartları bozulmaz.
 
Kullanım Alanları;
 
Fabrikalar,
Atölyeler,
Seralar,
Depolar,
Spor Salonları,
Cafe ve Restoranlar,
Hangarlar,
Çiftlikler,
Servis İstasyonları
 

AKKAYA MÜHENDİSLİK olarak  Alanında Uzman , Tecrübeli Ekiplerimizle  İnegöl ve Çevresinde Onlarca Fabrika , Atölye ve Depoda  Sıcak Hava  Apareyi  İle Isıtma Sitemini Devreye Almış Bulunmaktayız.

Sitemiz üzerinden ücretsiz keşif talebinde bulunabilir veya bize telefonla ulaşabilirsiniz.